«Розвиток фінансового ринку в Україні: проблеми та перспективи»

Тіньова економіка, офшори, корупція - три невід'ємні сестри нашої країни. Саме це обговорювали на 6 Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток фінансового ринку в Україні: проблеми та перспективи». Останння традиційно відбулась у приміщенні ПолтНТУ. Фахівці розповіли студентам, як ліквідувати або ж мінімізувати такі негативні явища у державі. Детальніше - далі в сюжеті.

Як досягти фінансового розвитку в Україні? Відповідь на це питання намагись знайти на 6 Всеукраїнській науково-практичній конференції. Вона щороку проходить у стінах Полтавського національного технічного університету іменя Юрія Кондратюка. Обговорити проблеми та перспективи цієї галузі за круглим столом зібрались науковці вишів країни, представники влади, а головне, за словами ректора Володимира Онищенка, студенти навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ 

- Під час наукових дискусій, слухаючи представників реального сектору економіки, безумовно підвищується рівень фахової підготовки майбутніх фінансистів. Тобто, людей, які будуть розбудовувати, розвивати фінансову систему нашої країни.

Захід не оминула і директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко. Під час свого виступу вона зазначила: такі конференції є продуктивними, бо молодь - майбутнє країни. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полт.ОДА

- Це дуже приємно, що Володимир Олександрович збирає в техуніверситеті таких професіоналів. Це і представників державного казначейства,і представники державної аудитслужби, це науковий склад, це ті люди, які допоможуть нашим студентам, майбутнім випускникам університету ще більше зрозуміти які переваги фінансові нашої Держави і працювати на благо і зростання економіки Полтавської області.

На науково-практичній конференції зі своїми доповідями виступили професори як Полтавського технічного вишу , так і представники інших навчальних закладів країни. Один з них професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Захарій Варналій . Здебільше , свою доповідь він присвятив темі офшорів.

Захарій Варналій, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

- Тема моєї доповіді і мої колеги продовжували, сьогодні ми говоримо про, на жаль, високий рівень тіньової економіки,надвисокий рівень корупції,високий рівень або зростання рейдерства і таке інше. Чому ми підіймаємо ці питання ? А тому що,нажаль, це негативно впливає на фінансову систему країни.

Далі виступила головний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Надія Юрків. Зі студентами вона поділились власним баченням фінансових проблем в країні та шляхами їх вирішення. 

Надія Юрків, головний науковий співробітник відділу фінансової безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України 

- Про проблеми у фінансовій сфері нашої Держави пишуть і говорять дуже багато. Дуже часто критикують,дуже часто показують стан не в привабливому вигляді. Але наше завдання,як молодих і науковців і молодих випускників вишу полягає в тому , щоб знайти реальний аналіз того становища, яке склалося і знайти причини як їх мінімізувати, якщо і не ліквідувати.

Головна ж роль цієї науково-практичної конференції - звернути увагу науковців, а головне студентів-практиків, на проблеми у фінансовій системі. Саме це допоможе розвити економіку Держави у майбутньому. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка лідер в підготовці фінансистів для високотехнологічного бізнесу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію