Бій рекламі наркотиків

Представники міської влади та громадських організацій цього дня зафарбовували на стінах будинків написи з номерами та адресами соціальних мереж наркодилерів. Детальніше – далі у сюжеті. 

Не вандалізм, а волонтерство. Таку рекламу наркотичних засобів на стінах будинків цього дня замальовували за допомогою звичайної фарби. Боротись з написами взялися представники міської влади та громадських організацій. 

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 

- Ці написи набирають настільки великих обертів, що якщо ми побачимо на одному будинку може бути 4-5 з різних боків. Мені здається, що на сьогоднішній день, усі полтавці повинні розуміти,що це проблема з якою ми повині разом працювати і не замовчувати її.

Видаленням таких написів займаються і клієнти громадської організації «Вихід Є!», які залучені до громадських робіт у БО «Світло надії».

Надія Тімошенко, радник виконавчого директора БО «Світло надії»

- Така спільна ініціатива є сьогодні у міської влади і неурядових організацій у зафарбовуванні цих написів. Полтава завжди демонструввла такі іноваційні підходи до організації такої роботи. Залучені до цього процесу максимально всі ресурси.

Фарбу для ліквідації «рекламних» написів надало управління житлово-комунального господарства міста. Заступник міського голови Олексій Чепурко зауважив: задля того, аби побороти хвилю розповсюдження наркотиків через інтернет, така робота має проводитися систематично, а долучатися мають усі причетні структури.

Зазвичай відповідальність щодо зафарбовування «смертельних реклам» лягає на плечі балансоутримувачей. Проте, представники волонтерського загону «Відкриті серця», впевнені: протидіяти таким написам має кожен полтавець. Балансоутримувачам будинків та споруд виноситимуть приписи, якщо вони не замальовуватимуть такі написи самостійно. Це стосується, наприклад ОСЮЮ або орендарів приміщень, тимчасових споруд тощо.

Дмитро Колпаченко, голова волонтерського загону «Відкриті серця»

- Ми хочемо, щоб наша молодь росла здоровою та сильною. Ми закликаємо усю молодь Полтави, щоб вони також приймали участь в таких акціях.

Рекламу наркотиків можно побачити на стінах будинків, парканах, тротуарах, зупинках транспорту. Найбільшу ж загрозу вони становлять коли з’являються на стінах навчальних закладів. Саме тому до акції долучився і волонтерський загін дев’ятнадцятої загальноосвітньої школи.

Артем Патлань, волонтер 

- Я пропагандую здоровий образ життя, тому що сам займаюсь спортом. Тайським боксом. Якщо не буде надписів, не буде де і купувати ці наркотики. За цими надписами легко знайти дилерів.

Повідомити про адреси за якими розміщено рекламні написи для подальшої їх ліквідації можна за такими телефонами: 

Виконавчий комітет Київської районної у м. Полтава ради – 2-48-03;

Виконавчий комітет Подільської районної у м. Полтава ради – 60-13-16;

Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтава ради – 63-11-14, 63-10-94;

Відділ оперативного реагування управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради – 15-80, (066) 286-58-87, (067) 158-15-80.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію