У Лубенському районі з'явився оперативний штаб соціального захисту громадян в осінньо-зимовий період

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко підписала розпорядження  "Про створення районного оперативного штабу щодо соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо–зимовий період 2018- 2019 років".

Розпорядженням створений оперативний штаб, до складу якого ввійшли відповідальні працівники райдержадміністрації та її служб, керівники Лубенського РВ ГУ ДСНС в Полтавській області та Лубенського ВП ГУНП в Полтавській області, представники громадських організацій району та Товариства Червоного Хреста.

Органам місцевого самоврядування рекомендують створити місцеві оперативні штаби та організувати місця для обігріву в підпорядкованих їм населених пунктах. Про це повідомили в Лубенській РДА.

Також у Лубенському районі затвердили план роботи оперативного штабу на осінньо-зимовий період. Планом передбачені заходи, спрямовані на профілактику та недопущення переохолодження та загибелі від переохолодження бездомних та звільнених осіб. У цьому напрямку працює створений при територіальному центрі соціального обслуговування пункт обліку бездомних осіб та банк теплого одягу, який був у користуванні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію