За несплату аліментів з полтавця стягнули понад 38 тис грн штрафу

Штраф спрямований безпосередньо на потреби дитини.

Однією з новацій другого пакету законів "Чужих дітей не буває" – є запровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість по аліментах більше одного року.

Так, якщо в платника аліментів виникає заборгованість у сукупному розмірі більша, ніж сума відповідних платежів за один рік, то на таку особу накладуть штраф у розмірі 20% від заборгованої суми. Якщо ж заборгована сума перевищуватиме в сукупному розмірі суму відповідних платежів за два роки, то штраф збільшуватиметься і становитиме вже 30%. У випадку заборгованості на суму платежів за три роки – штраф зросте до 50% від суми боргу.

"Державні виконавці Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Полтава застосували цю норму до жителя Полтави та стягнули з нього 76 498 грн аліментів та штраф 50% в розмірі 38 249 грн. Цей штраф спрямований безпосередньо на потреби дитини і є своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання коштів", – розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію