Вирішила міська влада проблему з виселенням родини Кірієнків, яка незаконно зайняли житло по провулку Першотравневому, 5

Прийняте рішення влаштувало обидві сторони. Відтепер, завдяки домовленості з інвестором, родина з 11 чоловік мешкатиме у селі Калашники Полтавського району.

Родина Кірієнків, яка приїхала на Полтащину у 1989 році, довгий час не мала житла. Проте жити на вулиці з маленькими дітьми неможливо. Тому після довгих поневірянь Кірієнки самовільно зайняли порожню квартиру по провулку Першотравневому, 5. Спочатку ЖЕД просто попросив їх звільнити приміщення, але Кірієнки відмовились. Результатом стали судові позови та апеляція, яку задовольнили, і родина залишилася жити у квартирі, яку незаконно зайняла. Згодом цю територію було викуплено під будівництво. Звичайно, Кірієнків знову попросили звільнити будинок. Останнім жити було ніде, і вони відмовились. Знову позов до суду, тепер вже від міськвиконкому, який суд задовольнив. Але ж житла у родини не було, тому почалося протистояння, яке дійшло навіть до валяння стін будівлі, коли там перебували діти. Ситуацію вірішили за допомогою домовленності між міськвиконкомом та інвестором.

Проте така ситуація обурює тих, хто у відповідності із законом стоїть у черзі на житло. Ми поспілкувалися з багатодітними матерями з приводу цієї події.

Проте жінки погоджуються - з людської точки зору ця ситуація була жахливішою, ніж у них, і висловили надію, що таких інвесторів у Полтаві побільшає.

Стрічка новин