Більше 175 тисяч полтавців уклали угоду з сімейними лікарями

Первинну медичну допомага мешканцям міста надають у Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Нині в Центрах працюють 155 сімейних лікарів та 52 педіатри.

На апаратній нараді в Полтавській міській раді начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов повідомив, що з першого квітня активно почалася робота по укладанню договорів з пацієнтами. Станом на сьогодні, продекларовано більше 175 тисяч полтавців, що становить близько 60% всього населення міста. 

Ті, хто досі не уклав декларацію з сімейним лікарем, мають зробити це терміново, аби отримувати безоплатну медичну допомогу, зазначив Сергій Котов.

Первинна медична допомага мешканцям міста надають у Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Нині в Центрах працюють 155 сімейних лікарів та 52 педіатри. Понад 7% з них мають вищу кваліфікаційну категорію. Окрім того, медичну допомогу надають на базі тридцяти амбулаторій. 14 з яких знаходяться у віддалених мікрорайонах міста (Лісок, Яківці, Івонченці), що значно покращує доступність громадян до первинного медичного обслуговування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію