«Батько Полтави»

Так називають Анатолія Кукобу містяни. У театрі імені Гоголя відбувся вечір пам'яті, присвячений 70-річчю з Дня його народження. Організатор заходу – «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби. Концерт, фотовиставка та поминальна вечеря – як це було, знає Марина Покшіна.

У холі театру імені Гоголя збираються гості. Це ті, хто пам'ятає і шанує Анатолія Кукобу. Він був Полтавським міським головою 5 термінів поспіль, народним депутатом України ІV і V скликань, визнаним громадським і політичним діячем. Серед присутніх – і Віра Кальник, вона – ініціатор заходу.

Віра Кальник, дружина А.Кукоби, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

- Ми сьогодні зібрали рідних, близьких і друзів для того, щоб ще раз згадати його, вшанувати його пам'ять і, безумовно, згадати ті справи, які були зроблені за його каденції. Ви знаєте, можна дуже багато розповідати про мерів, які були, які прийдуть. Мені б хотілося, щоб усі, хто прийдуть до влади, заслужили ім'я «батько», як його називали.

Відкрив вечір міський духовий оркестр «Полтава», художній керівник та диригент – Заслужений артист України Едуард Головачиш. Далі показали фільм про Анатолія Кукобу, знятий ТРК «Лтава». Після цього – концерт під назвою «З любов'ю до свого патріота».

Виступили також гості, його колеги та поділилися своїми спогадами про співпрацю. На захід приїхав і екс-віце-прем'єр України Володимир Семиноженко. Він був другом Анатолію Кукобі.

Володимир Семиноженко, екс-віце-прем'єр-міністр України, народний депутат України

- У мене особливе ставлення до таких людей, і для мене Анатолій Тихонович – це не просто славетний мер, це – не просто людина, яка покликана долею, щоб творити. Це справжній творець Полтави, це – «людина-епоха», якщо можна так сказати, яка переносить через, мабуть, XX-XXI століття краще те, на що повинно бути націлений будь-який розвиток.

Після концерту усі могли переглянути фотовиставку. Організували її народний депутат України Костянтин Іщейкін спільно з  фотохудожниками Сергієм та Іллею Назаркіними. На світлинах ювіляр відкриває завершене будівництво, зустрічається з робітниками заводу та бере участь у параді до Дня визволення міста. Робіт 40, усі вони будуть передані до музею Анатолія Кукоби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію