«Я люблю свою Полтаву»

Так назвали концерт, приурочений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітали і нагороджували їх керівництво міста та представники депутатського корпусу.

У холі Палацу дозвілля «Листопад» починають збиратися запрошені гості. Це – працівники культури та майстри народного мистецтва. На захід запросили тих, хто має відношення до цієї сфери. Серед них і Юлія Шевченко. Жінка більше 10 років працює у музичній школі. Навчає дітей сольному співу. Нагороди отримує часто, а від виконавчого комітету Полтавської міської ради – вперше. 

Юлія Шевченко, викладач Полтавської музичної школи №1 ім. Майбороди 

- Я обрала цю професію «за покликом душі», як то кажуть. Бо з малечку була пов'язана з музикою. Мої батьки дуже любили музику, дуже любили концерти. Я з ними дуже багато концертів відвідувала.

А це – Людмила Ольховська. Вона науковий співробітник Полтавського літературно-меморільного музею ім. Короленка. Вона працює на цій посаді 39 років. Після інституту прийшла і вже місця роботи не змінювала. 

Людмила Ольховська, науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею ім. В. Короленка

- У листопаді - у такому гарному осінньому місяці, коли на вулиці вже доволі прохолодно, а тут гаряче в цій залі. І ми ж уміємо для себе самі створити свято.

На урочистості прийшли понад тисячу представників галузі культури. Їх привітали: секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Людмила Бойченко, депутати міської ради Олександр Кудацький та Олександр Глазов.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ви гордо несете те звання, яке має наше місто. Звання «духовної столиці України». Перш за все, завдячуючи Вашій роботі і Вашій майбутній роботі, ми будемо мати цей статус нашого з Вами улюбленого міста. Фестиваль «Галушки», «Вишиванки», оркестр «Полтава» - це те, чим славиться наше місто. Я в день Вашого свята хотів би побажати Вам перш за все здоров'я, мирного неба Вам, вашим сім'ям і вашим близьким.

Людмила Бойченко, заступник Полтавського міського голови

- Присутніх працівників культури вітаємо. Вітаємо вашими оплесками, тому що насправді ви культивуєте духовність, ви культивуєте красу.

Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради

- Я вдячний вам за те, що ви можете влаштовувати видовища і що ви працюєте 365 днів на рік. Скільки їх є. За те, що ви затребувані, щоб затребувані були ваші таланти. Здоров'я, успіхів, усіх благ.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Нам разом потрібно не бути соромливими і йти, і говорити про те, які в нас є вже досягнення, і що нам потрібно всим для того, щоб їх було більше.

Далі 25 кращих працівників нагородили почесними грамотами та подяками виконавчого комітету Полтавської міської ради. 

На виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» на 2018 рік, працівники сфери культури отримали матеріальну допомогу з нагоди професійного свята кожен по 700 гривень. З міського бюджету на було спрямовано понад 1 мільйон гривень. Після нагородження святковий настрій усім присутнім подарували музиканти міського духового оркестру «Полтава» та вокалісти міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію