У міськвиконкомі обговорили як охоронятимуть правопорядок

9 листопада у залі засідань міської ради відбулася нарада з питань роботи з громадськими формування охорони правопорядку відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного контролю». 

Участь взяли керівники громадських формувань з охорони правопорядку, поліцейські та депутати. Найактуальніші проблеми: крадіжки люків, розпиття алкогольних напоїв, напади на людей, які знімають готівку з банкоматів у нічний час доби, тощо. Пропонували кожен свій варіант, як з цим боротися.

Олександр Булат, учасник підрозділу громадської безпеки

- У нас громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону - це Закон такий прописаний, правильно? У нас не поняті. Ало, да, хлопці, приїдьте понятими побудьте, ну що це таке.

Сергій Данилов, учасник громадського формування

- Ми повинні розуміти, що Законом чітко сказано: тільки спільно з працівниками поліції, а згідно Наказу №650 Міністерства Внутрішніх Справ ми закріплені за дільничними поліції. Тому на даний час, навіть і в патрульної поліції, немає такої. Вони можуть нас залучати - це не проблема. Взяти телефони не всіх членів формування, а є керівники. У кожному районі є керівники.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію