У Полтаві пройшов бізнес-форум інтегрованого розвитку міста

Особливу увагу на ньому зосередили на конкурентних перевагах міста. Взаємодія між бізнесом, громадськістю та владою - головна запорука стратегічного розвитку міста та успішної реалізації Концепції «Полтава 2030». 

Громада, бізнес, влада. Саме на цих трьох китах базується Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Вона передбачає розвиток Полтави у таких напрямках, як культура та туризм, житло та житлова інфраструктура, поліпшення мобільності, довкілля та розвиток зелених зон, посилення статусу Полтави як регіонального центру, розвиток економіки у різних сферах. Аби втілити в життя цю програму, потрібен міцний союз між всима його учасниками. 

Ірина Брижань, керівник Полтавського офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

- Бізнес. Саме в цьому я бачу дуже велике значення. Я сьогодні дуже поважаю всіх представників бізнесу. Вони дають робочі місця, вони забезпечують нашим сім'ям достойне існування. Завдяки саме тому, що у Полтаві існує бізнес, ми і маємо надходження до бюджету.

Саме для підприємців Полтави пройшов бізнес-форум інтегрованого розвитку міста. Під час нього учасники дізнались про основні положення Концепції, обговорили, які умови потрібні для розвитку місцевої економіки та чим вона може зацікавити інвесторів. 

Матіас Ельгер, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ)

- У Полтави є дуже привабливі фактори розташування. Ці вигідні фактори розташування створюють привабливість. А привабливість, в свою чергу, створює можливості для розвитку.

Участь у форумі взяли і керівництво міста та представники депутатського корпусу Полтавської міської ради. «Інститут розвитку міста Полтави» на сьогоднішній день по Україні займає лідируючі позиції. Ми одні з перших завершили створення Концепції інтегрованого розвитку нашого міста «Полтава-2030».

Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови 

- У сучасному світі успіх, як окремої людини, так і якоїсь групи людей(спільноти), підприємства, організації, міста, держави, не може бути випадковим. Це завжди результат кропіткої праці. І на цьому шляху ті, хто має стратегію, він завжди має перевагу над тим, хто цього не має.

Процес розробки сталого довгострокового плану розвитку міста «Полтава 2030» було розпочато у 2016 році. Окрім міської влади, до розробки концепції долучилися широке поле експертів, представників громадськості, бізнесу, університети та охочі мешканці. 

Юрій Левченко, директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста»

- Після цього форуму, наступний крок - це затвердження Полтавською міською радою Концепції інтегрованого розвитку та проектів до неї.

Нагадуємо, форум організований КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія «GIZ». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію