Коли ми відпочиваємо – вони працюють

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День працівника культури. Без цих людей неможливо уявити жодне свято. Яке ж воно, життя поза сценою, дізнавалась Юлія Хаврель. 

Її робота – дарувати глядачу позитивні емоції. Зараз Вікторія Ягодка – провідна солістка театру імені Гоголя. Проте так було не завжди. Аби досягти такого успіху, вона багато навчалась та працювала. 

Вікторія Ягодка, провідна солістка театру імені М.В. Гоголя 

- На колисочці, бо я проживала у сільській місцевості, гойдалася і на все село співала пісні Алли Пугачової. Ось так почалось моє захоплення вокалом. Я сама вступила до музичної школи. Я закінчила її, потім вступила до музичного училища, яке закінчила з червоним дипломом. Так, я дуже добре вчилася. Потім я вступила до Харківської консерваторії.

За словами Вікторії Ягодки, спів для неї – все. Без нього свого життя вона просто не уявляє. Тренується оперна співачка кожного дня. Бо голосові зв'язки, як і звичайні м'язи, потребують розвитку. Говорить: часто виступає безкоштовно з благодійною метою. 

Вікторія Ягодка, провідна солістка театру імені М.В. Гоголя 

- Я люблю відавати свої емоції та голос глядачеві. Тоді я відчуваю, яка йде віддача мені. Я виходжу для того, щоб дарувати людям радість.

Сцена та глядачі, як допінг або ліки. Вікторії Ягодці на неї хочеться виходити завжди. Були ж у її творчому житті і моменти, коли вибір поставав між роботою та особистим життям. 

Вікторія Ягодка, провідна солістка театру імені М.В. Гоголя 

- Мама потрапила у лікарню, а мені треба йти на концерт. Так, я пішла на концерт, а потім летіла до неї. Глядач не повинен цього відчувати, бачити і знати. Це суто мої справи, які я сама вирішую.

Такі вони – творчі люди. Обирають професію за покликом душі. Усі мають свою власну історію зростання і популярності серед глядачів. 

Стрічка новин