«Волинська трагедія. Правда, яка нікому не потрібна»

Так назвав свою книгу луганський письменник Павло Бондаренко. Презентував автор свої нові книги у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара. Була на зустрічі Марина Покшіна.

- Скільки часу знадобилося для написання книги, як працювали, де знаходили інформацію? 

- Ну це, я вас скажу місяців 8 зайняло, мабуть, це при всьому при тому, що початок вже був у цій книзі, тобто закладений. Одна глава практично звідти витягнута.

Презентовані книги Павлом Бондаренком – історичні. Стосуються одного періоду – розкривають події Русі. Досліджує письменник тих героїв, на вчинках яких виховували цілі покоління. Це і Олексій Саханов, і Матросов, і Марінеско. Часто, на думку автора, радянська влада створювала образи героїв штучно.

Павло Бондаренко, письменник, журналіст

- У процесі роботи бро бандерівців я вийшов на дуже цікаву тему. Так званої Волинської різанини із зовсім іншого погляду, з іншого кута. Справа у тому, що ми говоримо, завжди говоримо про те, хто перший почав, хто кого більше вбив, хто більше крові пролив. Але насправді це дослідити вже не можна.

Автор переконаний: досліджувати потрібно причини. Це і зробив, написавши свої книги. Присвятивши їх трагедії на Волині 1943 року. Власне розслідування назвав «Волинскьа різня. Правда, яка нікому не потрібна».  

Вікторія Коваль, завідуюча сектору мистецької літератури та медіаресурсів Полтавської бібліотеки для юнацтва ім. Гончара

- Це людина, яка покликана говорити правду, яка нікому не потрібна. Сьогодні відбулася презентація книги, його нової книги, яка покликана показати правду тих кривавих подій Волинської трагедії.

Присутні на презентації студенти та викладачі Полтавського педагогічного університету спеціальності – історики. А також представники Луганський національний університету культури та мистецтв. 

Антон Рокита, студент  

- Хочеться подивитися на презентацію, я з цим автором ще не знайомий. Цікаві теми, цікава книжка, потрібно обов'язково прочитати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію