У Кременчуці підприємець намагався підкупити лейтенанта СБУ

Чоловік хотів заручитися підтримкою правоохоронця для незаконної діяльності.

8 листопада військова прокуратура Полтавського гарнізону Центрального регіону України в рамках проведення контролю за вчиненням злочину викрила та затримала приватного підприємця під час надання останнім  неправомірної вигоди в сумі 5 тисяч гривень лейтенанту СБУ, оперуповноваженому 2 сектору відділу в м. Кременчуці Управління Служби безпеки України в Полтавській області. 

Підприємець пообіцяв офіцеру СБУ надавати таку суму неправомірної вигоди щомісячно. За це він сподівався  отримати сприяння у своїй безперешкодній незаконній діяльності, пов’язаній із реалізацією паливно-мастильних матеріалів через незаконно встановлену автозаправну станцію на території району обслуговування зазначеного оперативного працівника Служби безпеки.

Офіцер повідомив про таку "пропозицію" правоохоронцям. Далі всі дії правопорушника контролювалися правоохоронними органами і 08.11.2018, під час передачі неправомірної вигоди у сумі 5 тисяч гривень, підприємця затримано в порядку ст. 208 КПК України. 

Предмет неправомірної вигоди вилучили. Тривають першочергові слідчі дії. 

Нагадаємо, головного спеціаліста відділу моніторингу видатків місцевих бюджетів ГУ Державної казначейської служби України в Полтавській області визнали винним у корупції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію