На Полтавщині ще 60 тисяч пацієнтів обрали свого лікаря

Станом на початок листопада на Полтавщині декларацію з лікарем підписали 62% жителів. За цим показником регіон посідає друге місце, поступаючись тільки Вінницькій області.

Упродовж листопада в Полтавській області декларацію з лікарем підписало ще 4% населення, тобто близько 60 тисяч пацієнтів. Якщо минулого місяця свого лікаря обрали 806,8 тис. жителів області, то нині кількість зросла до 866,1 тис.

Як повідомили фахівці Інституту аналітики та адвокації, найбільше декларацій за місяць підписали в Чорнухинському районі, де обрали свого лікаря 1 253 осіб. Відтак показники зросли на 12%. А от найменші показники спостерігаються в Карлівському районі – лише 1% жителів обрали свого лікаря, тобто 372 пацієнта.

Лідерами приписної кампанії на Полтавщині є:

  • Великобагачанський район – 83%

  • Гадяцький район – 76%

  • Глобинський район – 75%

  • Котелевський район – 75%

  • Шишацький район – 73%

Для порівняння, у сусідній Сумській області протягом листопада договори підписали вдвічі більше, ніж на Полтавщині – 8% населення. Однак у загальній кількості підписаних декларацій Полтавщина випереджає Сумщину, де з сімейним лікарем визначилося 47% населення.

Довідково: Ця стаття була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження", який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Інститут аналітики та адвокації" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію