З 10 листопада на Полтавщині видаватимуть повідомлення про розмір призначеної субсидії на жовтень

У зв’язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова Кабінету Міністрів України № 841 від 17.10.2018) і необхідністю їх врахування при визначенні розміру субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведено в першій декаді листопада.

З 10 по 25 листопада управліннями соціального захисту населення забезпечено надання повідомлень про розмір призначеної субсидії на жовтень місяць поточного року. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.

У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень сума субсидії не вказана. Загальна сума призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад) буде відображена в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року.

Нагадаємо, вже через місяць до кожної домівки надійдуть нові платіжки за користування газом. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію