Визначили "Кращу книгу Полтавщини"

Визначили "Кращу книгу Полтавщини"

Гран - прі отримала "Полтавіка. Полтавська енциклопедія том 6 "Освіта і наука. Книга 1"

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу "Краща книга Полтавщини".

Його проводять з 2007 року. Конкурс ініціювала обласна громадська організація "Спілка краєзнавців" Цьогоріч на суд журі в семи номінаціях представили 51 видання з 18 видавництв. Найбільше книг презентували "Дивосвіт", "Асмі" і "Полтавський літератор". Серед авторів - Наталія Баклай, Юрій Роговий, Костянтин Бобрищев, Тетяна Ваценко, Віктор Сердюк, Євгеній Аничин, повідомляє 0532.ua.

Нагороди учасникам вручили в таких номінаціях:

- краще історико-краєзнавче видання; - краща університетська книга; - краща поетична збірка, - краще прозаїчне видання; - краще видання для дітей та юнацтва; -культура і мистецтво; - краще іміджеве видання.

"З року в рік учасників стає більше. У минулому їх було сорок п'ять. Цьогоріч пʼятдесят один. Тому оцінювати було важко - адже за кожною книгою потужна робота . Окрім лауреатів по номінаціях ми спеціально відзначаємо учасників. У нас традиційно багато краєзнавчих видань, тих, що стосуються культури і мистецтва", - розповіла директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

Цьогоріч гран - прі отримала "Полтавіка. Полтавська енциклопедія том 6 "Освіта і наука. Книга 1".

"Полтавіка" започаткована у 2008 році , всього заплановано випуск 12 томів на найрізноманітнішу тематику. У кожному томі - статті, аналітичний матеріал та велика кількість ілюстрацій. Автор ідеї, керівник проекту, головний редактор - історик-краєзнавець, педагог, заслужений вчитель України,член НСКУ, НСХУ Олександр Білоусько .

Стрічка новин