Опалювальний сезон – не у всіх

У такій ситуації опинилися жителі будинку по вул. Грабчака 2, корпус 3. Тепло у кімнатах квартир полтавців з'являється почергово. А через декілька днів – зникає. Купа звернень, але 100 % результатів немає. У ситуації розбиралася Анна Ружін. 

У Юлії Іванченко у квартирі прохолодно. Тому топить газом.

- І ось постійно, коли холодно. Духовка у мене завжди горить. Тільки більш-менш у мене температура нормальна я виключаю. На ніч не залишаю. Крім того - на одному економиться і платиться на іншому теж таке.

Батареї холодні і така ситуація вже давно.

Юлія Іванченко, мешкає по вул. Грабчака 2, корпус 3

- До 31 жовтня цього року не було опалення взагалі. З 25 числа, як було сказано, що опалення у всіх будинках. У нас абсолютно опалення не було. Люди телефонували 1580, ситуація не вирішувалась, відправляли запити в ЖЕО №2. Приходили сантехніки, але що не крутили? Тиждень не було опалення.

У сусідів по корпусу – ідентична ситуація. Опалення то є, то немає. Змінюється постійно. У мозаїчному порядку. 

- У нас лічильник спільний. На 2 під'їзди. І як у нас в одній кімнаті буде тепло, а в іншій ледве, а в третій не тепло. То воно розкидається на всіх. Чому я повинна платити за те, що я не отримую? Я повинна отримувати те, що я оплачую.

Люди звертаються до комунальників, але результатів поки що немає. Так у них проходить кожен початок опалювального сезону. 

Віра Калюжна, мешкає по вул. Грабчака 2, корпус 3

- Роблять тиск якийсь і воно по трубах шелестить. Ми чуємо шелест. Так іде підготовка до опалення. А потім уже запуск опалення. У цьому році ні оголошення, ні отого шелесту в трубах не було.

За коментарем і ми звернулися до міської ради.

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

- Згідно з інформацією, отриманою від КП ЖЕО №2, вже три доби сантехніки дільниці №2 намагаються спустити повітря. Щойно розмовляла з керівником дільниці. Згідно з отриманою інформацією, повітря в системі немає. Найбільша проблема у нас зараз виникає у зв'язку з тим, що «Полтаватеплоенерго» надає слабкий теплоносій.

Наступною інстанцією стало «Полтаватеплоенерго».

Віктор Іванченко, начальник служби контролю за збутом теплової енергії ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Наші фахівці виходили на житловий будинок, перевірили параметри, з якими теплоносій надходить до житлового будинку. Параметри відповідають нормативному значенню.  Обстежили квартиру, температура повітря в квартирі відповідає нормі. Але були питання по роботі одного стояка. І він не працював.

Самі ж полтавці розповідають: стояк, який не працює, постійно змінюється. Комунальники ж говорять – вони працюють. 

Оксана Коряк, начальниця дільниці №2 «ЖЕО-2» 

- Була там наладка з тепломереж. І спільно вони налагоджували там. На трасі налаштовували. Те, що до нас поступає, то ми приймаємо. Можуть же бути проблеми по трасі, де іде теплоносій до будинку.

У Юлії Іванченко опалення то з'являється, то зникає. Така ж ситуація і в її сусідів. Здаватися не збираються. Опалюють кімнати газом та очікують на рахунки в платіжках. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію