Як підготуватися до Всеукраїнського диктанту єдності

9 листопада об 11:00 у День української писемності пройде 18-ий радіодиктант єдності. 

Прослухати текст можна буде на Першому каналі Українського радіо чи на сторінці у Facebook. 11 листопада текст радіодиктанту оприлюднять на сайті "UA: Українське радіо". Тому всі охочі зможуть перевірити свої знання.

Текст диктанту підготує і зачитає доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, популяризатор української мови Олександр Авраменко. Він запевнив, що текст буде світлий та пізнавальний. У ньому не буде авторських знаків чи суперечливих орфограм.

За словами Олександра Авраменко, найчастіше учасники радіодиктанту допускають пунктуальні помилки. 

Радіодиктант писатимуть у різних регіонах України та різних країнах. І кожен може за бажанням організувати локацію у своєму населеному пункті. 

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Усі охочі перевірити себе традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою "Радіодиктант" (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада); або відсканувати чи сфотографувати написаний від руки текст і не пізніше 12:00 10 листопада надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію