Голова Полтавської облради з робочим візитом відвідав Оржицький район

Найтяжчі проблеми району. Робочий візит до Оржицького району головою Полтавської обласної ради Олександра Біленького. Вирішували найважливіші питання: стан доріг, відсутність лікарів та снігорозчищувальної техніки. Про що спілкувалися чиновники та що вирішили, знає Марина Покшіна.

Зустріч голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з представниками місцевої влади починається із опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Франка».Тут оглянули класи фізики, математики та початкової освіти, а також спортивний зал. Та обговорили проведений ремонт у школі, а саме: утеплення даху та реконструкцію самої будівлі.

Олександр Кравченко, директор опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Франка»

- З ремонту школи вкладено чимало коштів, зроблений капітальний ремонт спортивного залу, зроблено в цьому році. Відремонтовано систему каналізації повністю і закінчується ремонт туалетних кімнат.

Далі голова обласної ради спільно із народним депутатом України Костянтином Іщейкіним взяв участь у зарибленні річки Сула. Випустили 4,5 тони коропів, білого амура та товстолобів. Це дасть змогу очистити водні ресурси водойми.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Ми беремо стратегію: з обласного бюджету з екологічного фонду виділяти кошти, щоб не якісь там ділянки по 100 по 200 метрів, а в тому числі розчистка річок. А взяти там одне русло річки, отак як Сули і та, умовно кажучи, від Полтавської області до, там, де вона впадає в Псел.

Після зариблення, Олександр Біленький зустрівся із активом району та трудовими колективами. Та спільно з виконуючим обов'язки голови РДА Мирославом Боговиком обговорили найактуальніші проблеми Оржицького району. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Гострих питань досить багато, проблем багато. Це стосується і доріг, і пасажирського перевезення, і медичного обслуговування, і фактично екологічної складової.

У кінці робочого візиту Олександр Біленький провів особистий прийом громадян. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію