Майже тиждень без води

Мешканці будинку по вул. Залізна, 15 залишилися без питної води. Адже мають лише гарячу. І так уже 6 днів. У ситуації розбирался Анна Ружін.

Полтавець Василь Похилюк проживає у цьому будинку. Чоловік скаржиться: уже 6 днів в них немає холодної води. 

Василь Похилюк, мешканець будинку 

- Перше звернення було до «Полтававодоканалу», тим, кому ми сплачуєм за воду. «Водоканал» відповів, що є порив у будинку і ми працюємо. Разом з тим треба врахувати, що гаряча вода є. Тобто, надходження води в будинок є.

І така ситуація – не тільки в нього, а в усіх чотирьох під'їздах. 

Василь Похилюк, мешканець будинку 

- Спочатку ходили, хто поруч, до колонки. І брали воду. Ту колонку закрили. Адже весь будинок бере воду і видатки - більші. А на сьогодні води так і немає.

Тому мешканці змушені ходити по воду в сусідні будинки або купувати. 

- Ще є різниця між використаною холодною і гарячою водою. Вартість холодної води іде там 21 грн кубічний метр і 48 - іде гаряча вода. Так от, використав гарячу воду, то хто за неї поверне?

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

- Стався витік на напірній мережі на вводі до будинку 15. Тому було перекрито водопостачання. Розкопка перед фундаментом показала, що аварія сталася на внутрішньобудинкових мережах, які не є на балансі «Водоканалу». Ця інформація була передана до ЖЕО.

Оксана Коряк, начальниця дільниці №2 «ЖЕО-2» 

- Зараз ми там працюємо. Зараз там проводяться зварювальні роботи спільно з «Водоканалом». Там потекло на вводі в будинок. Потекла вода. Ми копали. Копали вручну в підвалі.

Представники ЖЕО пообіцяли, що сьогодні вода буде.

Стрічка новин