Полтавські «укропівці» визначились з кандидатом у Президенти від політичної партії

Його обрали під час публічних праймеріз. Слід зазначити: партія УКРОП першою серед політичних сил України проводить подібне відкрите обрання кандидата. Як проходили праймеріз у Полтаві, бачила Ірина Щербак.

Праймеріз у Полтаві розпочалися з виступу голови «Українського об’єднання патріотів», нардепа Тараса Батенка. У своєму виступі він підкреслив дієвість такого нового для України способу обрання кандидата у Президенти.

Тарас Батенко, голова політичної партії «УКРОП»

- Першими президентськими праймеріз першої політичної партії, яка наважилась їх провести в Україні, бо ніхто до цього не наважувався. Ми проїхали нашим праймеріз з нашими кандидатами вже більшу половину України. І в кожному обласному центрі відкриті серця, відкриті обличчя людей, спраглих до змін, які бажають змінити владу і обрати врешті ту владу, яка буде думати про українців, а не про себе та про свої кишені.

Від політичної партії УКРОП участь в праймеріз беруть три претенденти: Ірина Головатенко, Оксана Тунік-Фриз та Олександр Шевченко. Після представлення кожного перейшли до обговорення програм. Кандидати упродовж трьох хвилин мають прокоментувати своє бачення вирішення різних проблема. Перша тема - економіка.

Ірина Головатенко, учасниця президентських праймеріз партії «УКРОП»

- Економіка - це в тому числі відчуття людей від тих багатств, в яких кожна людина живе. Відчуття, в першу чергу, у фінансовому розумінні. Тому я виступаю за створення пенсійного суверенного фонду. Це фонд, який керується владою в інтересах кожної людини.

Оксана Тунік-Фриз зазначила: для того, щоб підняти економіку, необхідно слідувати правилам. Особливо це стосується керуючої верхівки. 

Оксана Тунік-Фриз, учасниця президентських праймеріз партії «УКРОП»

- У нас сьогодні є ручні суди, в нас сьогодні є ручна правоохоронна система, яка впливає і тисне на бізнес. І тому, поки Президент не виконає свою головну функцію, а саме – не стане гарантом правил у цій державі, розвитку економіки не буде.

Далі зі своїм баченням вирішення економічних проблем виступив Олександр Шевченко. Саме його обрали переможцем у більшості регіонах України. 

Олександр Шевченко, учасник президентських праймеріз партії «УКРОП»

- Варто зробити так, щоб кожна місцина і вцілому Україна, мала від того максимальний економічний зиск. Для мене максимальний економічний зиск, що коли буде у нашого громадянина найвища в Світі заробітна плата. А у нашого пенсіонера – найвища пенсія. Ото і є моя стратегія і ідея в політиці.

Після цього кожен з кандидатів висловився щодо бачення зовнішньої політики. Почувши відповіді, перейшли до фінальної частини праймеріз - голосування. Цю місію доручили проводити голові Полтавського осередку партії УКРОП Сергію Солов'ю.

Сергій Соловей, голова Полтавського осередку партії УКРОП

- За результатами голосування більшість голосів присутніх учасників загальних зборів отримав Шевченко Олександр Леонідович. Вітаю з перемогою.

Полтавські «укропівці» 296 голосами надали перевагу Олександру Шевченку.  

Олександр Шевченко, учасник президентських праймеріз партії «УКРОП»

- Знаєте, той, хто ставить собі ціль, в яку він сам не вірить, то ті люди ніколи не перемагають. Я завжди ставив собі цілі, в які ніхто не вірив, але завжди мені вдавалось перемагати. Отже, сьогодні я поставив собі цілі не просто стати Президентом, а вивести з жебрацтва нашу країну. Це моя ціль, тому я стану Президентом.

5 грудня в Києві відбудеться з’їзд партії УКРОП. На ньому остаточно оберуть кандидата, який візьме участь в президентських перегонах. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію