У Полтаві реконструюють парк "Перемога"

Сучасні ігрові майданчики, ретро-зона, новий світловий фонтан. Такий проект реконструкції міського парку культури та відпочинку "Перемога" представили на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Полтавської ОДА.

Проект передбачає реконструкцію верхньої частини парку – зон відпочинку та місць для проведення культурно-масових заходів.

За словами начальника міського управління капітального будівництва Володимира Годня, на території парку встановлять 5 дитячих майданчиків, переоблаштують центральний вхід, демонтують старий фонтан, висадять нові дерева та кущі.

"Напрямки доріжок змінювати не будуть. На центральному вході встановлять альтанки. Чаша нового фонтану буде 9 м, а навколо буде «сухий фонтан». Вночі його підсвічуватимуть. Зліва від центральної алеї встановлять сучасний ігровий дитячий з гумовими покриттям. 50 тисяч євро для майданчика надає німецька компанія GIZ. Стільки ж грошей виділять із міського бюджету. Крім цього майданчика, в парку встановлять ще 4", - сказав Володимир Годня.

У планах збудувати на території парку дитячу залізну дорогу з вокзалом, від якого курсуватиме потяг. Оновлять і оглядовий майданчик. Також встановлять підіймач. А ще в парку буде ретро-зона для людей похилого віку та гостьовий майданчик для атракціонів.

Роботи планують виконати в наступному році. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію