Турнір з дворового футболу – у Кременчуцькій виправній колонії

У Кременчуцькій виправній колонії №69 провели турнір з дворового футболу під патронатом Президентів федерацій футболу України Андрія Павелко та Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Іллі Киви. Чотири команди юнаків змагалися за першість у цій грі. Спостерігала  за матчем Лідія Ритченко.

Не звичайна футбольна гра, а шанс для юнаків виправитися і стати кращими. Вихованці Кременчуцької колонії №69 зіграли матч на своєму штучному полі. Гра відбулася завдяки ініціативі президента Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу Іллі Киви та підтримці федерації футболу України.

Ілля Кива, президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу

- Хочу охопити наших дітей увагою. І якщо це будуть турніри, то це будуть турніри. Якщо це буде можливість просто приїжджати і з дітьми спілкуватися, я буду просто приїжджати спілкуватися. Я тут сьогодні допомагаю федерації футболу виконати свою головну функцію. Яку? - Виховний процес, увагу дітям і популяризація спорту. Тому що вони нам потрібні здорові, міцні. Це наші громадяни, це наше майбутнє.

Турнір із футболу відбувся між чотирма командами: «Сонечко», «Зірочка», «Лукас» та «Патріот». У виправній колонії хлопці постійно тренувалися і показали себе на полі, як спортивні та вправні гравці. Кожен тайм був по 10 хвилин. Кращий результат показала команда «Патріот» і посіла перше місце.

 Роман Клинковський, капітан команди «Патріот» 

- Всі гравці команди грали емоційно, не так, щоб просто зіграти, а так, щоб виграти. Тренувалися ми не раз. На тиждень три рази, бувало, що й більше. Задоволення від гри велике получили. А вигравати ми ще не раз збираємося.

Федерація футболу України підтримала цей соціальний проект. І сьогодні разом із президентом Всеукраїнської Національної федерації дворового футболу Іллею Кивою має на меті провести ігри в усіх виправних колоніях. 

Юрій Титаренко, представник Федерації футболу України

- Футбол – це спорт, який, по-перше, організовує, тобто, це командний вид гри. Допомагає розвивати комунікаційні навики, ну і фізичні навики в тому числі. Тому ми підтримали дану ініціативу.

Футбол як вид гри активно розвивається у Кременчуці. І міська федерація футболу теж підтримує такі ініціативи. Не раз хлопці із виправної колонії змагалися за першість із командами міста Кременчук. 

Андрій Недяк, голова міської федерації футболу, м. Кременчук

- Спорт, в незалежності, – це футбол, або будь-який інший вид спорту - це завжди великий стимул для хлопців, які відволікаються від всього буденного.

Стимулом турніру з футболу для вихованців колонії були цінні подарунки: дипломи, кубки, м’ячі та солодощі. Під час нагородження Ілля Кива вручив переможцям медалі та пообіцяв найближчим часом ще один подарунок. Всі гравці, які взяли участь у грі, отримають від федерації дворового футболу спортивне взуття. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію