У Полтаві провели фінал Всеукраїнського турніру юних географів

Діти стали науковцями. Учні старших класів з різних областей України демонстрували знання з географії, вирішували складні географічні проблеми, дискутували та змагалися за перше місце у турнірі. Він тривав 5 днів. Під час урочистої церемонії закриття привітали учасників та переможців.

 Учасники Всеукраїнського турніру з географії і їх наставники та члени журі зібралися в залі Галереї мистецтв.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Сьогодні ми підбиваємо підсумки, підсумки переможців турніру. Ті команди, які брали участь, вже є переможцями. Вони спробували себе на рівні області і показали результат на рівні держави. Але, як в будь-якому змаганні – хтось перший, хтось – другий, хтось – третій, а хтось, можливо, покаже кращий результат пізніше.

Турнір, який тривав 5 днів між учнями старших класів з 10 областей України, завершився.

Сергій Шевчук, заступник голови журі

- Такі форми роботи з обдарованими дітьми, як турнір, вони якраз є тими формами, які найбільше відповідають розвитку компетенції, тому що тут – не тільки інтелектуальні можливості  діти показують. Вони можуть вести дискусії і відстоювати свою точку зору. Це їм знадобиться в житті.

Журі підбило підсумки та визначили переможців. Кращі результати показали учасники команди з Волинської області.

Андрій Кузьма, капітан команди-переможця

- Прийшли на вручення за перше зайняте місце. Емоції неперевершені. Особливо перші хвилини після перемоги, після напружених боїв. Ми дякуємо всім учасникам, журі і всім, хто за нами дивився. На останньому бою були шалені емоції та шалена підтримка. Команди, навіть з якими ми змагалися, нас підтримували. Це показує єдність між дітьми. Я радий, що є такі люди, і в майбутньому вони стануть крутими географами.

Друге місце на турнірі розділили команди Харківської та Дніпропетровської областей. Третє дісталося учасникам з Рівненщини та Харківщини. Цього дня їх нагородили дипломами та вручили подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію