Професія людей з великим серцем

Так називають соціальних працівників. Ці люди допомагають одиноким дідусям та бабусям поважного віку. Тим, хто залишилися самі, і не лише їм. Історію одного соціального працівника знає Марина Покшіна. 

 Це - Вікторія Шуляк. Упродовж п'яти років її професія - соціальний працівник. Жінці подобається робота. Вона постійно допомагає людям, які потребують допомоги: людям з інвалідністю та поважного віку. У неї - 10 підопічних. До них Вікторія приходить по 2 рази на тиждень. Але, якщо з'являється необхідність, то і частіше. 

Вікторія Шуляк, соціальний працівник

- У серці є добро, хочеться допомогти, у наш зараз час дуже важко, багато хто потребує тепла людям. Саме тим, хто одинокі, літні, які вже не можуть вийти з дому, раніше кажуть бабусі: «Я все робила, я все могла, а тепер мені так соромно, що ви мені все приносите, все допомагаєте».

Вікторія Шуляк щопонеділка і щочетверга приходить до людей на Фурманова, Алмазному та у центрі міста. Сьогодні за графіком жінка йде до одинокої бабусі Валентини. Їй соціальний працівник постійно готує.

Валентина Шевченко, підопічна Вікторії Шуляк

- Віта приходить і приймає замовлення. Я там говорю, що купити. Вона скупляється, приносить мені, прибирає, обід готує. Усе оформлює, що стосується субсидії, там усих обласних організацій обслуговуючих.

Робота Вікторії - принести підопічним продукти, медикаменти, прибирати у квартирі, викликти лікаря чи відвезти людину у поліклініку. 

- приймає замовлення від бабусі на наступний раз.

Крім фізичної допомоги, Вікторія постійно телефонує своїм підопічним, запитує про їх самопочуття. Усіляко намагається підтримувати, особливо родину, в якій чоловік і дружина – з порушенням зору.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію