На Полтавщині вилучили наркотики

Поліцейські вилучили наркозасоби у мешканців Лубенського та Диканського районів. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудового розслідування.

Так, працівники Лубенського відділу поліції провели санкціонований обшук за місцем проживання  44-річного містянина. У ході слідчої дії поліцейські виявили та вилучили із господарства чоловіка речовину, схожу на канабіс. Також вилучили насіння коноплі, сито та полімерну пляшку із характерним нашаруванням. 

Речові докази у подальшому направили на експертне дослідження. Пізніше результати експертизи підтвердили, що вилучені речовини є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом.   

Чоловіку повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України. 

Працівники Диканського відділення поліції провели санкціонований обшук домоволодіння 19-річного жителя району. Під час заходів виявили та вилучили подрібнену речовину рослинного походження, схожу на коноплю. А також предмети, схожі на саморобні пристрої для вживання наркотичних засобів. Молодий чоловік пояснив, що  зберігав наркотичну речовину для  власного вживання. 

Речові докази вилучили та направили на експертизу.  Триває досудове розслідування у рамках відкритого кримінального провадження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію