Під Полтавою відкриють новий дитячий садок

Новий дитячий садок відкриють у селі Терешки Полтавського району. Потреба в розширенні дитячого садка в Терешківській ОТГ була особливо гострою.

У нинішньому дошкільному навчальному закладі "Барвінок" вміщається лише чотири групи, вони переповнені. Нова різновікова група розрахована на 25 малюків. Вона буде знаходитися в окремій будівлі, повідомляє "Коло".

"Ми ущільнили апарат: перенесли з двох приміщень в одне, а в тій половині, де був раніше управлінський апарат, нині завершується ремонт і за кілька тижнів відкриємо там нову групу, – розповіла голова громади Наталія Туркеніч. – Зараз уже завершили ремонті роботи: замінили сантехніку, пофарбували стіни, закупили нові меблі".

Приміщення ремонтували за кошти сільської ради. На ремонтно-будівельні роботи витратили 300 тис грн. А загалом новий садок обійшовся місцевому бюджету в межах 500 тис грн. 

Нагадаємо, новий дошкільний навчальний заклад відкриють і в Розсошенцях. А в Новоаврамівській ОТГ Хорольського району реконструювали приміщення школи, де вже відкрили дитячий садок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію