На вихідних в Україні святкуватимуть День залізничника

І професія, і покликання. На вихідних в Україні святкуватимуть День залізничника. До цього свята ми підготували сюжет про людину, яка майже все своє життя присвятила залізничній станції. Про себе та свою професію він розповів Ользі Соломасі.

У кабінеті начальника станції Полтава-Південна на стінах грамоти, нагороди, подяки та почесні дипломи. Анатолій Бортник у парадному костюмі з медалями та орденами. Начальником станції Полтава-Південна працює з 1999 року. До цього був черговим стрілочного посту на станції, черговим по роз'їзду, диспетчером. Каже: професія привабила дисциплінованістю. Із залізницею пов'язав своє життя.

Анатолій Бортник, начальник станції Полтава-Південна

- Кожний рік чимось приваблював. Особливо це робота на станції Полтава-Південна. Коли тут проходили роботи з реконструкції з електрофікації.

На пероні станції він розповів про роботу та її особливості.

Анатолій Бортник, начальник станції Полтава-Південна

- Станція Полтава-Південна є дільничною позакласною станцією. Працює на чотири напрямки: Полтава-Кременчук, Полтава-Лозова, Полтава-Люботин, Полтава-Ромодан. На станції також є сортувальна гірка. Якщо взяти весь потік вантажних поїздів, який прибуває на станцію, це - 30 відсотків на переробку, 70 відсотків - транзитного потоку.

Зі станції відправляються вантажні, пасажирські та приміські потяги.

Анатолій Бортник, начальник станції Полтава-Південна

- За десять місяців ми перевезли близько 730 тисяч пасажирів у приміському сполученні і 145 тисяч у більш далекому сполученні - пасажирськими потягами, які проходять через станцію Південна.

Обслуговують та налагоджують роботу станції різні спеціалісти та служби Полтава-Південна.

Анатолій Бортник, начальник станції Полтава-Південна

- Різносторонні служби знаходяться в обслуговуванні станції. Колійники, вагонне господарство, локомотивне господарство, сигналізація, енергопостачання. Безпосередньо на станції працює 207 чоловік.

Анатолій Бортник - керівник великого штату. Про нього колеги та підлеглі говорять: хороший та людяний. За роки, проведені за роботою залізничника, він знає всі сторони цїєї служби. Тому спільну мову знаходить з усіма.

Оксана Василець , провідний інженер-технолог, голова профспілки

- Я прийшла на станцію у 2001 році. З ним працюю вже років сімнадцять. Хочу вам сказати: він керівник з великої букви. Його основні риси характеру – людяність. Він дуже ввічливий керівник і дуже господарський. Хто до нього приходить із працівників, вони вирішують питання з ним, не тільки виробничі, а й особисті.

День залізничника, який припадає на 4 листопада, працівники станції Полтава-Південна відзначають посиденьками великим колективом. Цьогоріч, за словами Анатолія Бортника, прийматимуть вітання на робочих місцях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію