Один із видів передвиборної агітації – друкований

Нерідко розміщення такої реклами відбувається у невстановлених для цього місцях: на парканах, опорах ліній електропередач тощо. Цьогоріч міська влада вирішила визначитися з місцями, де можна розклеювати агітаційну друковану продукцію. За недотримання вимог на порушників очікує покарання.

Сьогодні місцева влада готова надати всім політичним партіям рівні умови для передвиборної агітації, говорить міський голова Андрій Матковський. Нині є розпорядження міськвиконкому, за яким у місті встановлені спеціальні інформаційні щити. На них, відповідно до закону України про вибори, будь-яка політична сила безкоштовно може розмістити свою друковану агітацію. Розподілять щити пропорційно між усіма учасниками виборчого процесу.

Місця для розміщення друкованої реклами передбачені на декількох центральних вулицях усіх трьох районів міста, пояснює начальник робочого органу міської ради з питань зовнішньої реклами комунального підприємства «Дизайн міського середовища» Костянтин Торяник. Такі заходи покликані недопустити засмічення вулиць, особливо, напередодні святкування Дня міста. Адже розклеювання брошур у невідведених для цього місцях, як-то паркани, опори ліній електропередач, пам'ятники та інші, призводять до засмічення прилеглої території.

В разі ж невиконання розпорядження міськвиконкому, наголошує очільник Полтави, політичні сили, реклама яких з'явиться у невстановлених місцях, будуть притягнуті до відповідальності, в тому числі – й до штрафів. Аби ж виявити зловмисників, по місту навіть будуть встановлені камери відеоспостереження.

На сьогодні у апараті міського керівництва є представники багатьох політичних сил, а тому такий захід, наголошує Андрій Матковський, ставить у рівні умови всі партії та блоки.

Стрічка новин