У Полтаві почали відзначати день працівника соціальної сфери

4 листопада в Україні відзначать День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди у Палаці дозвілля «Листопад» пройшов святковий концерт «Життя у променях добра». На заході були присутні фахівці міського управління соціального розвитку, районних управлінь соціального захисту населення, центру зайнятості та інші.

20 років свого життя Алла Гальченко присвятила роботі в соціальній сфері. Говорить, соцпрацівник, перш за все, – психолог.

Алла Гальченко, соціальний працівник 

- Праця наша дуже важка. З людьми. Люди загалом їдуть до нас похилого віку. З кожним треба знайти спільну мову. Це люди, які прожили життя. Їм всім потрібно приділити увагу. Вони все, що у нас накопичується у суспільстві, все розказують нам. Нам доводиться все їм улагоджувати.

Алла Гальченко та інші соцпрацівники щороку, у першу неділю листопада, відзначають своє професійне свято. Цього разу для них у Палаці дозвілля «Листопад» пройшов святковий концерт «Життя у променях добра».

Зі словами привітань до усіх присутніх звернулися секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Людмила Бойченко, депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. Кращим з кращих представники міської влади вручили почесні грамоти та подяки за плідну працю.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Хотілось би привітати вас, подякувати вам за вашу роботу, за ваші інколи недоспані очі. Побажати вам і вашим сім'ям здоров'я і головне – щастя, щоб воно постійно супроводжувало вас. З ваши професійним святом вітаємо вас.

Приймали вітання соціальні працівники й від народного депутата України, очільника Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергія Капліна. Під час урочистої частини він вручив нагороди Комітету Верховної Ради України. Крім слів подяки, соцпрацівники отримали матеріальну допомогу за програмою соціального захисту «Турбота» з нагоди відзначення професійного свята. Кожному – по 700 грн. Загалом з міського бюджету на це було спрямовано 1 мільйон 413 тисяч 300 гривень.

Вищезазначеною Програмою у місті опікується управління соціального розвитку. Його начальник Наталія Бондаренко розповіла: програма «Турбота» передбачає цілий перелік допомог соціально-незахищеним категоріям населення, а працівники управління роблять усе для того, аби за можливості допомогти кожному, хто потребує підтримки.

Наталія Бондаренко, начальник управління соц.розвитку Полтавського МВК

- Це кожного дня люди, це кожен день – прийом людей. Люди дуже різні, контенгент дуже складний, але управління працює, намагаємось допомогти кожному, хто прийшов до нас в управління.

Загалом свято відвідало понад 1000 працівників соціальної сфери.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію