Працівників соціальної сфери привітав народний депутат України Сергій Каплін

Він як очільник парламентського Комітету з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення, вручив найкращим нагороди Верховної Ради України. Хто їх отримав, знають наші журналісти.

300 тисяч соціальних працівників відзначають професійне свято. 95 відсотків з них – жінки. Одна з тих, хто щодня допомагає людям отримувати соцвиплати, субсидії і інші важливі послуги – Олена Погоріла. Вона працює у соціальній сфері вже 12-ть років. Говорить: в іншій галузі себе не уявляє.

Олена Погоріла, зав. інформаційно-консультативним сектором Управління соцзахисту Шевченківського РВК

- Ми дуже багато пропускаємо через себе. Напевно, кожна людина, яка працює в управлінні соціального захисту, здебільшого в соціальній сфері, вона сама по собі людина добра. Це людина, яка вилучає теплоту, доброту. Ми повинні завжди розуміти людину, завжди її підтримувати.

Квіти, дипломи та слова подяки. Так вітав соціальних працівників Полтави очільник парламентського Комітету соцполітики Сергій Каплін. Він вважає цю галузь соціальною передовою. Найкращим захисникам справедливості – вручив грамоти від Верховної Ради. А ще - пообіцяв у листопаді допомогти фахівцям на роботі. Зараз якраз гаряча пора субсидій, тож нардеп вирішив кілька днів попрацювати разом з ними в одному з полтавських управлінь.

Сергій Каплін, народний депутат України, керівник Комітету ВР з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення

- Вітаю кожного соціального працівника, кожну родину з цим надзвичайно важливим святом. Ми маємо пам'ятати про них. Вони приймають неймовірний удар від простих людей. Всі зауваження, вся критика, яка має  бути направлена на Прем'єра, на міністрів, на Уряд, на Верховну Раду, на депутатів, на мерів міст, голів обласних адміністрацій зосереджується виключно на них.

Подяку від Комітету соцполітики Верховної Ради України вручили і Олені Погорілій. Жінка говорить: нагороди вона отримувала і раніше Проте ця - найпрестижніша з усіх. 

Олена Погоріла, зав. інформаційно-консультативним сектором Управління соцзахисту Шевченківського РВК

- Сьогодні - це звичайно було сюрпризом. Я не знала. Звичайно, для кожної людини, хто працює в управлінні, це дуже приємно, коли тебе виділяють серед інших.

Також Сергій Каплін заявив, що очолюваний ним Комітет з питань соціальної політики звернувся до Уряду України з вимогою підняти розмір зарплатні для соціальних працівників. І це питання вже розглядається в профільному Міністерстві.

Стрічка новин