Котелевські рятувальники отримали нове спецобладнання

Котелевські рятувальники отримали нове спецобладнання

Застосовування сучасного обладнання дозволить ефективніше протидіяти вогняній стихії.

У приміщенні 4-го Державного пожежно-рятувального посту відбулася офіційна церемонія передачі нового спеціального обладнання котелевським рятувальникам.

"Хочу відмітити, що оновлення матеріально-технічної бази підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС серед пріоритетів. Дякую органам влади за підтримку та чітке розуміння важливості забезпечення на належному рівні пожежної та техногенної безпеки району", - зауважив заступник начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Ярослав Любецький.

Від місцевої влади та Головного управління ДСНС України у Полтавській області котелевські рятувальники отримали компресор для закачування апаратів на стисненому повітрі, оприскувачі з бензиновим приводом, 15 пар брезентових рукавиць з подвійними крагами, 15 підшоломників, пожежний ствол "Protek". 

Керівники Котелевського району подякували рятувальникам за їхню повсякденну професійну роботу. А також запевнили, що й надалі підтримуватимуть вогнеборців.

Після завершення офіційної церемонії передачі, присутнім продемонстрували на практиці роботу та переваги нового спеціального обладнання.

Стрічка новин