Книжковий вибух

Новий роман Макса Кідрука «Де немає Бога» набуває популярності. Уже має понад 500 відгуків в інстаграмі під одним постом. Письменник робить тур Україною, де презентує нове видання. Настала черга і Полтави. Чим особлива книга – розповість Анна Ружін. 

Стоїть не на полиці з іншими книгами, а окремо. Це нова книга Макса Кідрука. Роман «Де немає Бога». Вийшов друком 2 місяці тому, а тепер – презентація. Перші, хто знайомився з книгою, були журналісти. Роман не про авіакатастрофу і не про виживання в горах. Хоча на обгортці літак, який розбився. Основа роману – шість історій про різних людей. 

Макс Кідрук, письменник 

- Ось ці 6 розповідей базуються на 6 історіях, які найбільше вразили мене впродовж тривалого часу. Майже 5 років. Важливою річчю, яка поєднує ці розповіді, є саме авіакатастрофа. Вона як ніби каркас, який ці розповіді нанизує. Але сама авіакатастрофа займає менше десятої частини роману.

У романі – буденна проблематика. 

Макс Кідрук, письменник 

- Кожна з цих 6 розповідей обігрує тему батьків та дітей. На що готові батьки, щоб врятувати свого сина. На що готовий син, аби поприи власне бажання та волю, відповідати очікуваннням.

Презентація для широкого кола читача відбулася у залі Краєзнавчого музею.Тут і молодь і люди похилого віку. І всі вони – прихильники творчості молодого письменника. 

Лілія Ілляшенко, полтавка 

- Я прочитала книгу «Любов і піраньї». Мені дуже сподобалася його творчість, як він описує подорожі. Він цікава людина і цікаво читати його творчість. І я буду продовжувати робити це.

Презентував роман під презентацію. Полтавців знайомив з героями короткими розповідями. 

- Ця особистість - це Кардинал Бернард Френсіс Лоу, який впродовж майже 20 років очолював Бостонську єпархію. Взагалі ця частина мого роману, її задумка з'явилася після перегляду фільму «У центрі уваги».

Автор вже не рахує міст, і не знає, яка за ліком Полтава. Але додає, що вже точно 2/3 міст із запланованих позаду.

Наступного року теж планує видати роман та провести марафон. Охопить він не менше ніж 70 міст. 

У кінці презентації всі охочі мали змогу придбати книгу автора, отримати автограф та сфотографуватися з письменником.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію