Визначили підрядників для будівництва сільських амбулаторій на Полтавщині

Визначили підрядників для будівництва сільських амбулаторій на Полтавщині

Протягом останніх трьох місяців Департамент будівництва та житлово‑комунального господарства Полтавської ОДА замовив будівництво 15 амбулаторій, які з’являться в 12 районах області.

Приміщення для надання медичних послуг населенню у Світлогірському (Кобеляцький район) і Малій Перещепині (Ново-Санжарський район) збудує столичне товариство "Літос", у Шенгурах (Кобеляцький район) — "Грифон Груп".

Згідно договорів з виконавцями, розміщених на порталі ProZorro, будівельні роботи обійдуться в 123 мільйони гривень, повідомляє тижневик "ЕХО".

Нагадаємо, що на виконання закону щодо розвитку первинної допомоги в сільській місцевості, в населених пунктах Полтавської області збудують амбулаторії за новими стандартами. Будівництво відбуватиметься на умовах співфінансування: 30 відсотків від суми нададуть місцеві бюджети, 70 — надійде з державного. 

У 2018‑му держава спрямовує на сільську медицину субвенцію 165 мільйонів гривень. Кошти - перехідні. Якщо область не встигне використати їх цього року, субвенція перейде на наступний.

Стрічка новин