Визначили підрядників для будівництва сільських амбулаторій на Полтавщині

Протягом останніх трьох місяців Департамент будівництва та житлово‑комунального господарства Полтавської ОДА замовив будівництво 15 амбулаторій, які з’являться в 12 районах області.

Приміщення для надання медичних послуг населенню у Світлогірському (Кобеляцький район) і Малій Перещепині (Ново-Санжарський район) збудує столичне товариство "Літос", у Шенгурах (Кобеляцький район) — "Грифон Груп".

Згідно договорів з виконавцями, розміщених на порталі ProZorro, будівельні роботи обійдуться в 123 мільйони гривень, повідомляє тижневик "ЕХО".

Нагадаємо, що на виконання закону щодо розвитку первинної допомоги в сільській місцевості, в населених пунктах Полтавської області збудують амбулаторії за новими стандартами. Будівництво відбуватиметься на умовах співфінансування: 30 відсотків від суми нададуть місцеві бюджети, 70 — надійде з державного. 

У 2018‑му держава спрямовує на сільську медицину субвенцію 165 мільйонів гривень. Кошти - перехідні. Якщо область не встигне використати їх цього року, субвенція перейде на наступний.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію