Магнітні бурі в листопаді: календар небезпечних дат

Магнітні бурі в листопаді: календар небезпечних дат

Листопад принесе нові магнітні бурі, які очікують і в Україні. Найактивніші магнітні бурі відбудуться в перших числах останнього місяця осені. Уже на його початку нас чекає серія геомагнітних збурень. Натомість друга половина листопада пройде спокійно.

За прогнозами вчених, пік магнітних бур припаде на 3 листопада: саме в суботу прогнозують магнітну бурю першого рівня інтенсивності (G1). Це означає, що вона може вплинути на космічні апарати, полярні сайва та початок міграцій серед тварин. У метеочутливих людей можливе порушення сну, стрибки тиску та погане самопочуття. Сонце буде максимально активним до 4 листопада (неділя).

5 і 6 листопада сонячна активність знизиться, але геомагнітні коливання також будуть відчутні.

Під час магнітних бур людині необхідно подбати про своє здоров'я і захистити організм від сонячного впливу, щоб знизити ризики виникнення серйозних неприємностей або загострення хронічних хвороб.

Поради, як пережити магнітні бурі:

  • Бережіть сили, займайтеся тільки легкими фізичними навантаженнями. Не беріться за роботу, якщо не впевнені, що у вас вистачить енергії на те, щоб виконати її без шкоди для свого здоров'я.
  • Перегляньте свій раціон харчування і виключіть з нього жирні і смажені продукти, адже на їх засвоєння витрачається багато енергії.
  • Відправляйтеся на вулицю тільки в тому випадку, якщо вам дозволяє самопочуття. Якщо з самого ранку вас мучить головний біль, краще залиштеся вдома.
  • Людям, які страждають від хронічних захворювань, краще заздалегідь запастися необхідними ліками, але для цього необхідно проконсультуватися з лікарем.
  • Присвячуйте більше часу відпочинку, навіть якщо у вас багато справ. Вільний час можна присвятити улюбленим заняттям і захопленням.

Стрічка новин