У Полтаві демонтують незаконно встановлені тимчасові споруди

У Полтаві демонтують незаконно встановлені тимчасові споруди

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує роботу щодо демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території Полтави.

30 жовтня розпочали роботи з демонтажу павільйону підприємства "Полтавахліб-3", що знаходиться на перехресті вулиць Уютної та Нечуя-Левицького.

Заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько розповів, що на демонтаж зазначеної споруди є усі підстави:

"На розміщення цього павільйону немає жодних дозвільних документів, окрім того, нині він у занедбаному стані. Ми направляли приписи власнику щодо незаконності розміщення цього об’єкту та його демонтажу, проте вимоги припису виконані не були".

Відтак, на засіданні комісії, що опікується питаннями демонтажу незаконно встановлених споруд, вирішили здійснити демонтаж павільйону. Нині цей процес триває, оскільки обєкт є габаритним, повідомили в Полтавській міській раді.

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста наголошують: власники тимчасових споруд, встановлених без відповідних документів, нестимуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн.

Стрічка новин