У Шишаках дітям-сиротам придбали житло

У Шишаках дітям-сиротам придбали житло

Завдяки роботі Відділу соціального захисту, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради вдалося придбати і оформити як приватну власність житло для трьох дітей-сиріт від 18 до 23 років.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" до селищного бюджету Шишацької ОТГ надійшла державна субвенція в розмірі 769 027, 72 грн.

У найкоротші терміни провели організаційну роботу з пошуку оптимального житла, підготували документацію для юридичного і фінансового оформлення процедури закупівлі будинку. Усі умови Порядку придбання житла мали бути виконані.  Вдалося забезпечити усіх дітей-сиріт Шишацької громади, котрі підпадали під вікову категорію від 18 до 23 років. Оскільки державних коштів трохи не вистачило, із селищного бюджету виділили додаткові 18710 грн.

Як результат – селищною радою придбані три житлові приміщення. Кожне з них відповідає не лише усім умовам постанови, а й особистим побажанням майбутніх власників.

Нагадаємо, у Пирятині та Кременчуці діти-сироти нещодавно отримали сертифікати на квартири.

Стрічка новин