Істориків запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів

Істориків запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів

Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття" (анімаційних робіт молодих істориків).

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

До участі в конкурсі запрошують учнів старших класів, студентів, молодих вчителів, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можна подавати як індивідуальні, так і групові проекти. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2018 р.

Протягом грудня 2018 року - січня 2019 року роботи переглядатимуть фахівці Інституту історії НАН України. І кращі з них у присутності авторів винесуть на розгляд Конкурсної комісії, яку очолює народний артист України Олександр Муратов.

До участі в конкурсі приймають мультимедійні проекти – аматорські, документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі "avi".

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст має бути українською мовою. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

Подані на Конкурс матеріали не рецензують і не повертають. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Відзначать переможців наприкінці січня 2019 р. Призери отримають почесні грамоти, дипломи, грошові премії та подарунки.

Стрічка новин