До сільських рад Полтавщини щорічно надходитиме понад 590 тисяч гривень

До сільських рад Полтавщини щорічно надходитиме понад 590 тисяч гривень

На земельних торгах, які провели  17, 18  та  25 жовтня  у Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Ці землі знаходяться на території Хорольського, Кобеляцького, Машівського та Котелевського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 191 гектара. Земельні ділянки використовуватимуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 20,00 га, 25,00 га  та  3,999 га  на території Козлівщинської сільської ради Котелевського району, Котелевської селищної ради Котелевського району  та Староаврамівської сільської ради Хорольського району, де стартову ціну підняли до 127,57%,  96,48%  та 16,56% від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Хорольського, Кобеляцького,  Машівського та  Котелевського районів щорічно надходитиме орендна плата в розмірі понад 590 тис. гривень.

Довідково. Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України "Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах". Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі "Земельні аукціони".

Стрічка новин