По вулиці Шведська, 86 працівники "Полтававодоканалу" ремонтують водогін

По вулиці Шведська, 86 працівники "Полтававодоканалу" ремонтують водогін

Днями на цьому місці прорвало водопровідну трубу. За кілька днів спеціалісти підприємства планують завершити ремонтні роботи.

Як повідомили в службі водопостачання "Полтававодоканалу", причина аварії – зношеність водопровідних мереж.

"Цій трубі, як і більшості водопровідних труб у Полтаві, понад 40 років. Прокладали її приблизно у 70-х роках минулого століття. Тому, звичайно, її з часом місцями «поїла» корозія, стався витік води", – повідомили комунальники.

Глибина залягання пошкодженої труби – близько 2 метрів. Діаметр – 700 міліметрів. Ремонтні роботи проводять на двух ділянках, довжиною по півтора метри кожна.

"До кінця тижня плануємо завершити. На початку робіт протягом деякого часу в прилеглих будинках міг бути знижений тиск води, але на даному етапі ремонтні роботи проводяться без перекриття водопостачання", – розповіли комунальники.

За словами слюсаря аварійної бригади "Полтававодоканалу" Олександра Окорокова, іноді відновлювальні роботи проводять у нелегких умовах.

"Під дощем чи під снігопадом, у будь-яку погоду ми виїжджаємо на місце аварії і ремонтуємо. Але для нас головне, аби полтавці не нарікали на відсутність води. Думки про благо наших споживачів зігрівають нас щоразу", – поділився фахівець.

Місцева мешканка Ольга Штитьова висловила вдячність "водоканалівцям":

"Я проживаю неподалік понад, ніж піввіку. Увесь цей час, якщо виникали проблеми з водопостачанням, працівники «Полтававодоканалу» швидко й оперативно приїжджали й ремонтували. Якщо вода коли і «зникає», то це ненадовго. «Водоканалівці» дійсно стараються, велике спасибі їм за сумлінну працю", – поділилася жінка.

Працівники підприємства докладуть усіх зусиль для оперативного та якісного відновлення труби по вулиці Шведській.

Стрічка новин