По вулиці Шведська, 86 працівники "Полтававодоканалу" ремонтують водогін

Днями на цьому місці прорвало водопровідну трубу. За кілька днів спеціалісти підприємства планують завершити ремонтні роботи.

Як повідомили в службі водопостачання "Полтававодоканалу", причина аварії – зношеність водопровідних мереж.

"Цій трубі, як і більшості водопровідних труб у Полтаві, понад 40 років. Прокладали її приблизно у 70-х роках минулого століття. Тому, звичайно, її з часом місцями «поїла» корозія, стався витік води", – повідомили комунальники.

Глибина залягання пошкодженої труби – близько 2 метрів. Діаметр – 700 міліметрів. Ремонтні роботи проводять на двух ділянках, довжиною по півтора метри кожна.

"До кінця тижня плануємо завершити. На початку робіт протягом деякого часу в прилеглих будинках міг бути знижений тиск води, але на даному етапі ремонтні роботи проводяться без перекриття водопостачання", – розповіли комунальники.

За словами слюсаря аварійної бригади "Полтававодоканалу" Олександра Окорокова, іноді відновлювальні роботи проводять у нелегких умовах.

"Під дощем чи під снігопадом, у будь-яку погоду ми виїжджаємо на місце аварії і ремонтуємо. Але для нас головне, аби полтавці не нарікали на відсутність води. Думки про благо наших споживачів зігрівають нас щоразу", – поділився фахівець.

Місцева мешканка Ольга Штитьова висловила вдячність "водоканалівцям":

"Я проживаю неподалік понад, ніж піввіку. Увесь цей час, якщо виникали проблеми з водопостачанням, працівники «Полтававодоканалу» швидко й оперативно приїжджали й ремонтували. Якщо вода коли і «зникає», то це ненадовго. «Водоканалівці» дійсно стараються, велике спасибі їм за сумлінну працю", – поділилася жінка.

Працівники підприємства докладуть усіх зусиль для оперативного та якісного відновлення труби по вулиці Шведській.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію