Упродовж жовтня полтавські патрульні затримали 64 водіїв напідпитку

Найбільш вражаючий показник драгеру, який зафіксували поліцейські за цей місяць під час освідування порушника, був 3️.02 проміле.

Нетверезі водії за кермом – це одне з поширених явищ у нашому суспільстві. Як не прикро, але є люди, які байдуже ставляться як до свого власного здоров’я, так і до життя та здоров’я оточуючих. Про це йдеться у повідомленні Патрульної поліції Полтавської області.

Так, упродовж жовтня інспектори зупинили 6️4 водії напідпитку.

За керування у стані сп’яніння передбачено чималий штраф – 10 200 гривень, а також позбавлення водійських прав на один рік. Якщо ж водій вдруге протягом року сяде за кермо напідпитку – його очікуватиме ще більш суворе покарання. Порушнику загрожуватиме штраф у розмірі 20 400 гривень із позбавленням права керування на три роки. Штраф у сумі 40 800 гривень, а також позбавлення водійських прав на десять років ризикує водій, який, попри заборону, втретє наважиться сісти за кермо у стані сп’яніння.

Патрульні вкотре нагадують: сідати за кермо у нетверезому стані – це не лише порушення закону, це передусім загроза вашій безпеці та безпеці інших.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію