Упродовж жовтня полтавські патрульні затримали 64 водіїв напідпитку

Упродовж жовтня полтавські патрульні затримали 64 водіїв напідпитку

Найбільш вражаючий показник драгеру, який зафіксували поліцейські за цей місяць під час освідування порушника, був 3️.02 проміле.

Нетверезі водії за кермом – це одне з поширених явищ у нашому суспільстві. Як не прикро, але є люди, які байдуже ставляться як до свого власного здоров’я, так і до життя та здоров’я оточуючих. Про це йдеться у повідомленні Патрульної поліції Полтавської області.

Так, упродовж жовтня інспектори зупинили 6️4 водії напідпитку.

За керування у стані сп’яніння передбачено чималий штраф – 10 200 гривень, а також позбавлення водійських прав на один рік. Якщо ж водій вдруге протягом року сяде за кермо напідпитку – його очікуватиме ще більш суворе покарання. Порушнику загрожуватиме штраф у розмірі 20 400 гривень із позбавленням права керування на три роки. Штраф у сумі 40 800 гривень, а також позбавлення водійських прав на десять років ризикує водій, який, попри заборону, втретє наважиться сісти за кермо у стані сп’яніння.

Патрульні вкотре нагадують: сідати за кермо у нетверезому стані – це не лише порушення закону, це передусім загроза вашій безпеці та безпеці інших.

Стрічка новин