Коли відремонтують міст через Ворсклу?

Отруєння дикорослими грибами, протипожежний захист, стан мосту через річку Ворскла біля Південного вокзалу. Ці та інші питання розглянули на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З подробицями – наші кореспонденти.

Кілька хвилин на організаційні моменти і члени комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій займають свої місця в залі засідань. Проводить комісію заступник міського голови Іван Сватенко. 

Іван Сватенко, заступник Полтавського міського голови

- Пропоную такий регламент - 5 хвилин виступаючим і повторний виступ до 3-х хвилин. Інших пропозицій немає? Тоді ставлю на голосування, щодо такого регламенту.

Затвердивши порядок денний, перейшли до розгляду питань. Перше - підготовка дитсадків, шкіл та лікарень до роботи в осінньо-зимовий період. За пропозицією голови комісії питання пропустили. Адже воно щотижня розглядається на апаратній нараді.

Іван Сватенко, заступник Полтавського міського голови

- Профільний заступник Чепурко Олексій Григорович координує роботу по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. А також постійно звітує про хід виконання цих заходів. Тому завдання ці вже поставлені і вони на сьогодні виконуються.

Наступне питання засідання - попередження виникнення пожеж у природних екосистемах та житловому секторі. З початку року на території міста виникло 327 пожеж. У порівнянні з минулим роком кількість зросла на 3%. Фахівці розповідають: більшість загорань виникають в житловому секторі.

Сергій Пругло, начальник Полтавського МРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області

- З настанням осінньо-зимового періоду та зменшенням температур, відбувається значний ріст пожеж в житловому секторі. Перш за все причини цих пожеж - це недотримання громадянами правил користування системами пічного опалення, газоприладами. Порушення прав експлуатації електроприладами, а особливо електрообігрівачами.

Обговорили й готовність профільних служб до ймовірних надзвичайних ситуацій. 

Володимир Леонов, начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Полтавського МВК

- Комісією Державної служби України з надзвичайних ситуацій заплановано провести контрольну перевірку міської ланки Полтавської територіальної підсистеми орієнтовно на березень 2019 року. І тому ми повинні бути готовими до перевірки на 100%.

Розглянули на комісії й стан мосту через річку Ворскла, біля Південного залізничного вокзалу. Наразі проблеми виникають з опорними частинами споруди. 

Євген Савчук, начальник КО «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради

- На сьогоднішній день тріщини збоку є і знизу опори бетон витріщився, виглядає метал. Головне, що потрібно зробити, - оправу підводної частини опори.

Окрім цього на комісії підбили підсумки купального сезону та обговорили роботу систем оповіщення в Полтаві.

Стрічка новин