ПолтНТУ співпрацюватиме з компанією «Автосервіс Альянс»

Відповідну угоду ректор вишу Володимир Онищенко підписав на зустрічі із директором компанії Андрієм Левченком. Більше про цю співпрацю - далі у сюжеті.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує працювати у напрямку розширення співробітництва з провідними компаніями України. Цього разу ректор вишу Володимир Онищенко підписав меморандум про співпрацю з «Автосервіс Альянс». Ця компанія займається продажем та обслуговуванням автомобілей таких марок, як BMW, Mazda та Fiat. Співробітництво передбачено в галузях практичної підготовки студентів університету, поєднання освітнього процесу з виробничою діяльністю, спільного використання натурного обладнання, спільного розроблення, виконання й упровадження результатів науково-технічних та інжинірингових робіт, забезпечення підприємства інженерними кадрами.

Директор «Автосервіс Альянс» Андрій Левченко говорить: компанії не вистачає професійних кадрів. Гарних автомеханіків, автоелектриків, маркетологів та спеціалістів з продажів бракує не тільки в Полтаві, а й по всій Україні.Саме тому, університет готуватиме і направлятиме на підприємство «Автосервіс-Альянс» для роботи та проходження виробничої практики студентів таких спеціальностей, як «автомобільний транспорт», «галузеве машинобудування», «прикладна механікака», «електроенергетика», «електротехніка та електромеханіка», «комп’ютерні науки», «фінанси », «маркетинг».

Андрій Левченко, директор компанії «Автосервіс Альянс»

- Тому ми дуже раді, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка відгукнувся на нашу пропозицію: спробувати, постажувати студентів, котрі у подальшому зможуть повноціно працювати на нашому підприємстві.

У свою чергу ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко зазначив: для студентів - це гарна можливість поєднати навчання та виробництво. Тільки з багажем теоретичних та практичних знань випускник вишу може стати професіоналом своєї справи. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Сьогодні ми вирішили об'єднати зусилля з компанією «Автосервіс Альянс», яка реалізує автомобілі передових, світових брендів. І для того, щоб підготувати студентів на високому рівні необхідна відповідна технічна база. Даний меморандум передбачає співробітництво в плані практичної підготовки наших студентів, їх стажування з перспективою на подальше працевлаштування після завершення навчання і навіть під час навчання.

Студенти ж вважають проходження практики у таких компаніях, як «Автосервіс Альянс», престижним та перспективним. 

Максим Міхньович, студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Ми можемо навчитись, як в університеті - лекційно, а практику пройти на виробництві. Ми вже бачимо, що тут потрібно робити. Саме тому це гарний метод навчання для студентів. 

Після підписання угоди студенти ПолтНТУ спільно з ректором відправились на екскурсію автосервісом.

Стрічка новин