Для школярів з Лохвицького району провели екскурсію телеканалом

Разом із ранковою ведучою Марією Лісніченко діти знайомилися із життям по той бік екрану. А дехто навіть спробував себе у ролі ведучого, журналіста, оператора. Як проходила екскурсія, знає Марина Покшіна.

Дев'ятикласниця Тетяна Герасимчук на такій екскурсії вперше. Її мрія – стати телеведучою. Емоції і враження дівчину переповнюють.

Тетяна Герасимчук, учениця Пісківської ЗОШ (Лохвицький р-н)

- Мені в цій студії дуже сподобалося, дуже гарні люди, дуже сподобалося ходити по студії звукозапису, спробувати себе у ролі ведучої. Мені так сподобалося, ви навіть не уявляєте.

А це – Інна Погрібняк. Дівчинка навчається у сьомому класі. Вона ще не знає, яку професію обере у майбутньому. Спробувала себе у ролі журналіста. Переглянувши зворотній бік телебачення, робить висновки.

Інна Погрібняк, учениця Пісківської ЗОШ (Лохвицький р-н)

- Я думаю, що найбільше складнощів у монтажерів. Тому що все монтувати - це важко.

Починається екскурсія зі знайомства. Екскурсовод – ведуча «Місто. Ранок» Марія Лісніченко спершу веде дітей до інформаційного відділу. Тут працюють журналісти. Дівчата цікавляться, як саме створюються новини, де їх знаходять та хто відбирає та запускає в ефір. Хлопців же цікавили технічні моменти – як ведеться зйомка.

Охочі навіть спробували себе у ролі відеооператора. 

Далі діти знайомляться з монтажною станцією. Щоб повністю зрозуміти, як це працює, школярів ведуть до студії звукозапису. Тут Марія розповідає та показує, як створюється звук до сюжетів. 

Останнє місце під час екскурсії – віртуальна студія. Вона найбільше сподобалася не лише дітям, а й учителям. Охочих спробувати себе у ролі ведучих виявилося чимало. А ще діти фотографувалися, одягали на себе «плащ-невидимку». Враженнями ділиться і Марія Лісніченко.

Марія Лісніченко, ведуча «Місто.Ранок»

- Зазвичай активні хлопці, але цього разу більш активними були саме дівчата. Як я зрозуміла, вони вже запланували, ким вони стануть, як виростуть, і, дійсно, будуть пов'язувати із журналістикою, із професією ведучої і, взагалі, з телебаченням.

Наостанок – загальне фото на пам'ять разом із вчителями та ведучою.

Стрічка новин