Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій

Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій

Для призначення житлової субсидії до органів соцзахисту населення варто подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Орендарі додатково надають договір оренди (найму) житла. 

На опалювальний сезон субсидія буде призначена для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням - з дати, визначеної органами місцевого самоврядування. Про це інформують у Депатртаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА,

У зв'язку з прийняттям 17.10.2018 постанови Кабінету Міністрів України № 841, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, потребує внесення змін до програмного комплексу, який застосовується для розрахунку розміру субсидій. 

Наразі в Міністерстві соціальної політики України доопрацьовують зміни до програмного комплексу, після надходження яких в область, проведуть обрахування розміру житлових субсидій на опалювальний сезон. З 10 листопада розпочнуть роботу з надання сім'ям повідомлень про розмір призначеної субсидії. 

Прийом документів на призначення субсидій на опалювальний сезон продовжується. У разі подання заяви про призначення житлової субсидії та декларації протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія буде призначена з початку такого сезону.

Стрічка новин