Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій

Для призначення житлової субсидії до органів соцзахисту населення варто подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Орендарі додатково надають договір оренди (найму) житла. 

На опалювальний сезон субсидія буде призначена для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням - з дати, визначеної органами місцевого самоврядування. Про це інформують у Депатртаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА,

У зв'язку з прийняттям 17.10.2018 постанови Кабінету Міністрів України № 841, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, потребує внесення змін до програмного комплексу, який застосовується для розрахунку розміру субсидій. 

Наразі в Міністерстві соціальної політики України доопрацьовують зміни до програмного комплексу, після надходження яких в область, проведуть обрахування розміру житлових субсидій на опалювальний сезон. З 10 листопада розпочнуть роботу з надання сім'ям повідомлень про розмір призначеної субсидії. 

Прийом документів на призначення субсидій на опалювальний сезон продовжується. У разі подання заяви про призначення житлової субсидії та декларації протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія буде призначена з початку такого сезону.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію