У Полтаві затримали продавця зброї

У Полтаві затримали продавця зброї

Саме під час продажу двох пістолетів ТТ і Браунінг затримали 47-річного чоловіка.

Учора в Полтаві затримали реалізатора вогнепальної зброї. 47-річний чоловік продав три пістолети на загальну суму 64,5 тисячі гривень. Про це йдеться у повідомленні військової прокуратури Центрального регіону України.

Викриття та затримання проводили співробітники слідчого відділу УСБУ в Полтавській області за процесуального керівництва військової прокуратури Полтавського гарнізону. Громадянина України, 1971 року народження, затримали саме під час збуту вогнепальної зброї.

Правоохоронці з’ясували, що 22 жовтня, під час контрольної закупки, цей чоловік продав чеський автоматичний пістолет "Automat pistol duo cal 6,35" за 22,5 тисяч гривень.

29 жовтня близько 13:30 він продав ще два пістолети: ТТ (без магазину) та Браунінг. За них чоловік отримав 42 тисячі гривень. Після передачі грошей зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Зброю та гроші в затриманого вилучили. Затримання проводили за фактом зберігання та збуту вогнепальної зброї (ст. 263 ККУ). Незаконному реалізатору зброї планують повідомити про підозру. Також правоохоронці готуються подати до суду клопотання про обрання йому запобіжного заходу та про арешт майна.

Стрічка новин