У Кременчуці діти-сироти отримали сертифікати на квартири

У Кременчуці діти-сироти отримали сертифікати на квартири

Цього року у Кременчуці розпочала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт.  Нею охоплені особи з числа дітей-сиріт, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебувають на обліку в міській квартирній черзі.  

 На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, міський голова Віталій Малецький вручив сертифікати на квартири 9 молодим жителям Кременчука, які стали учасниками програми на отримання пільгового житла від держави. Керівник міста наголосив, що за принципової позиції Президента України Петра Порошенка в нашій країні вперше за останні роки розпочала діяти програма, яка забезпечує власним житлом українців із відповідним статусом. 

Кошти на її реалізацію цього року заклали в державному бюджеті, які потім передали на місця. Ця практика задля забезпечення українців із числа дітей-сиріт власним житлом матиме своє продовження і наступного бюджетного року. Віталій Малецький підкреслив, що стосовно тих 2 молодих людей, які перебувають на квартирній черзі та мають право стати одержувачами власного житла, то після проведення певних процедур їх квартирне питання буде вирішене.  

Нагадаємо, нещодавно у Пирятині діти-сироти отримали квартири.

Стрічка новин