У школі на Полтавщині відкрили майстерню європейського рівня

У школі на Полтавщині відкрили майстерню європейського рівня

Днями у Великобузівському НВК відкрили нову сучасну майстерню трудового навчання. Презентували проект на обласному семінарі вчителів трудового навчання. Там школярі та педагоги змогли протестувати інструмент і власноруч виготовити стильні та функціональні блокноти.

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. В 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним  майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Ідейним натхненником проекту став учитель трудового навчання Великобузівського НВК Геннадій Світличний. Саме він написав офіційного листа одному з українських брендів ручних електроінструментів з пропозицією співпраці. 

Геннадій Світличний зазначив, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. 

"У моїй майстерні висів календар, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на сайті".

У свою чергу, адміністрація торгової марки швидко відгукнулася на пропозицію та дала позитивну відповідь.

Реалізація проекту – це втілення мрії не лише вчителя, а й усіх учнів Великобузівського НВК. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів. Вони створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Старшокласники вже вправно тримають в руках інструмент, тому майстерня не лише допомагатиме вдосконалювати їхні навички, а ще й надихатиме.

Нагадаємо, учителька з Горішніх Плавнів представить Україну на Міжнародному освітянському конкурсі в Португалії.

Стрічка новин