Як підвищити свою ефективність

Якщо вам здається, що ви не такі креативні, як-от сусід по кабінету – зверніть увагу на ці прості поради. Вони допоможуть вам стати більш креативними, що дозволить навіть рутинну роботу перетворювати на справжнє мистецтво.

Спробуйте побути на самоті

З огляду на те, що наші смартфони постійно з нами, ми рідко залишаємося одні. Коли ми залишаємося вдома, щоб відпочити від роботи та від друзів, з нами завжди залишаються наші гаджети. Так, це не живе спілкування, але у вас все одно є можливість зателефонувати кому-небудь. Або хтось може зателефонувати вам. Крім того існують різні месенджери і миттєві повідомлення.

Щоб поліпшити свою креативність, знайдіть час, щоб дійсно побути наодинці з собою. Ми настільки пов'язані з технологіями, що ніколи не можемо знайти час для цього. Багато людей просто бояться залишитися наодинці з самим собою. Причина проста: коли ми одні, збільшується ймовірність того, що в нашу голову проберуться погані думки. Завдяки постійному спілкуванню ми можемо ігнорувати ці негативні почуття і емоції та жити просто цим моментом. Але найчастіше муза відвідує нас саме в моменти самотності.

Коли ви залишаєтеся наодинці з самим собою, ви починаєте ставити собі питання, про які ніколи не думали. І вам доводиться сильно копатися в собі та роздумувати, щоб відповісти на них. Тим самим ви розв'язуєте проблеми, які ніколи не вирішували.

Не дозволяйте сумнівам зупиняти вас

Дехто стверджує, що потрібно спробувати якомога більше всього, щоб прожити життя на повну. Але ці слова можна трактувати по-різному, і вони можуть підштовхнути людей до нерозумних вчинків. Коли ви ігноруєте голос у вашій голові, який радить вам не робити чого-небудь, це може привести до нерозумних помилок. Зосередьтеся на тому, чому ви не наважуєтеся що-небудь зробити.

Існує безліч причин, через які ви не робите тих чи інших вчинків. Але нерішучість не повинна бути в цьому числі. Наступного разу, коли відмовитеся від побачення наосліп або, наприклад, від тижня безкоштовного спортзалу, запитайте себе, чому так робите. Якщо причина полягає в тому, що вас турбує думка інших людей, значить, ви повинні перебороти себе. Інакше ви ніколи не отримаєте максимального задоволення від життя.

Саме завдяки цим переживанням ви можете поліпшити своє креативне мислення. Кидаючи собі новий виклик, ми практикуємося у вирішенні завдань, які ніколи не вирішували. Найбільші уми всіх часів були впевнені в тому, що вони змінюють світ. Щоб змінити ситуацію, ви повинні бути готові зробити те, на що не наважуються інші.

Примножуйте досвід, який дає вам потік

Потік – це почуття, яке ви відчуваєте, коли робите те, що дійсно любите. Це те саме відчуття, яке переживає програміст, сидячи 15 годин за комп'ютером і створюючи код. Він насолоджується кожною секундою. Письменники відчувають це почуття, коли закриваються в своїй кімнаті і створюють романи. Музиканти – коли грають, лікарі – коли лікують. Кожен з нас переживав це відчуття. І саме тоді, коли займався тим, що йому подобається робити.

Безсумнівно, такі заняття можуть підвищити нашу креативність. Але існують речі, які можуть її погіршити. Прекрасний приклад – телебачення. Нам абсолютно не потрібно використовувати наше творче мислення, коли ми дивимося чергове ток-шоу або серіал. Актори, сюжетна лінія і розв'язка – все це лежить перед нами. Нам залишається лише перетравлювати.

Щоб цьому запобігти, нам потрібно бути не глядачем, а учасником. Не дивіться пригодницький фільм, а створіть свій власний. Досить читати плітки в журналах – почніть писати власні історії. Знайдіть заняття, яке дозволить вам розкрити вашу креативність і показати ваші сильні сторони.Не витрачайте даремно ваш дорогоцінний розум.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію