Представники міської влади проінспектували відділення МКЛ №1

Нове відділення гострої цереброваскулярної патології у першій міській клінічній лікарні та підготовка до ремонту приміщення неврологічного відділення. У п'ятницю міська влада інспектувала медичний заклад, ремонт та облаштування якого відбувається на виділені кошти із бюджету Полтави. Детальніше - у сюжеті Ольги Соломахи.

Перша міська клінічна лікарня, відділення неврології. Це приміщення на другому поверсі готують до ремонту. Головний лікар Ганна Селькіна показує старий коридор, палати та маніпуляційні кімнати. Інспектують відділення перший заступник міського голови Андрій Лямін та депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. З бюджету міста на ремонт попередньо планують виділити 10 мільйонів гривень. Неврологічне відділення функціонує з моменту введення в експлуатацію першої міської клінічної лікарні.

Юлія Матвієнко, заступник головного лікаря з питань медичної частини

- Щорічно у цьому відділенні лікувалося понад дві тисячі пацієнтів. І умови для лікування пацієнтів звичайно з моменту введення в експлуатацію лікарні, майже не змінювалися. За виключенням косметичних ремонтів, які проводилися лікувальним закладом.

Тут донедавна лікували пацієнтів з інсультом. Наразі для останніх на четвертому поверсі відкрили нове сучасне відділення гострої цереброваскулярної патології. Таке відділення - єдине в місті.На облаштування кошти виділяли з міського бюджету. Представники міської влади та депутатського корпусу сьогодні перевіряють стан ремонту та роботу відділення в цілому. Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради, говорить: умови для пацієнтів створили дійсно комфортні.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я можу сказати, що 5 мільйонів гривень на реконструкцію та 11 мільйонів з міського бюджету на придбання сучасного обладнання дозволило нам створити дійсно сучасне відділення, де люди, які мають гострий інсульт, мають можливість швидше проходити період реабілітації. Ми розуміємо, що ці люди швидше будуть одужувати.

У новому сучасному відділенні облаштовано 10 палат, дві із яких одномісні та мають власні санвузли. У кожній палаті біля ліжка пацієнта є кнопка виклику, сигнал з якої надходить на пост медперсоналу.

Є у відділенні блок інтенсивної терапії. Тут перебувають пацієнти у тяжкому стані. Головний лікар розповіла про особливості блоку.

Наразі готуються до ремонтних робіт неврологічного відділення.

Ганна Селькіна, головний лікар Полтавської МКЛ №1

- Ми сподіваємося, що відділення буде відремонтовано на наступний рік. Воно буде також сучасно оснащене. І в створеному відділенні наші пацієнти будуть перебувати в значно комфортних умовах і це покращить процес їхнього одужання.

Стрічка новин